Hakkımızda

  • RNE TEKNOLOJİ A.Ş. RNE TEKNOLOJİ A.Ş.

Hakkımızda

Başarılarımız, Bizi tanımlar

RNE Teknoloji, Güneş Enerjisi açısından kaliteli hizmet vermek amacıyla ortaya çıkmıştır ve pazarlamada uluslararası standartları temsil etmektedir.

Bu açıdan RNE Teknoloji, Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biridir. RNE Teknoloji, deneyimli teknik ekibi ve dinamik genç mühendisleri ile rakiplerinden bir adım öne geçiyor.

 

RNE Teknoloji olarak ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde anahtar teslim Güneş Enerjisi Projelerini gerçekleştiriyoruz. Hizmetimiz kapsamında başvuru sürecinden proje onayına, devreye almadan izleme ve takip faaliyetlerine kadar projelerinizle ilgili tüm teknik, hukuksal ve lojistik detayları takip ediyor ve bu konularda size gerekli bilgileri sunuyoruz.

 

Firmamızın kendi konusunda sahip olduğu know – how, geniş deneyimi ve çözüm ortaklarımızın gücü ile sizlere en verimli, uygun ve karlı sistemleri sunuyoruz. Satış sonrası desteğimizi ise santralinizin işlevselliğinin ve karlılığının en üst düzeyde tutulması açısından size sürekli olarak sunuyoruz.

 

Neden bizi seçmelisiniz?

28 Yıllık tecrübemiz ile ilk hedefimiz kaliteyi önde tutmak ve sektörün en kaliteli ürünlerini, en iyi markalarını ve en geniş renk yelpazesi ile sizelere en iyi hizmeti sunabilmektedir.

image

© Copyright 2021, All right reserved by RNE Teknoloji