Projelerimiz

YILMAZ CAM ÇATI GES

YILMAZ CAM ÇATI GES

Kabulü tamamlanıp üretime geçen tesisin Toplam kurulu gücü 480 kWp , yılda 650.000 kWh elektrik üretmesi beklenmektedir. Buda yılda yaklaşık 550 adet ağacı kurtararak pozitif değer yaratacaktır. Bizleri tercih ettiği için yatırımcımız YILMAZ CAM ' a teşekkür ederiz.

ÇAKIR ÇATI GES

ÇAKIR ÇATI GES

Kabulü tamamlanıp üretime geçen tesisin Toplam kurulu gücü 15 kWp , yılda 20.000 kWh elektrik üretmesi beklenmektedir. Buda yılda 20 adet ağacı kurtararak pozitif değer yaratacaktır. Bizleri tercih ettiği için yatırımcımıza teşekkür ederiz.

Enerjinin Olmadığı Yerde RNE TEKNOLOJİ var.

Enerjinin Olmadığı Yerde RNE TEKNOLOJİ var.

Bursada kurulumu tamamladığımız 9 Kw gücündeki Hybrid çiftlik evi projemizle tüm bir evin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarım yapılarak kurulumu tamamlanmıştır. Yatırımcımıza hayırlı olmasını diler. Güzel günlerde kullanması

TİTAN MUV-5 ÇATI GES

TİTAN MUV-5 ÇATI GES

Ankara'da bulunan Titan Makina ile 833,25 kWp gücünde Çatı GES tesisinin mühendislik ve kurulum hizmeti tamamlanarak geçici kabulü yapılmıştır. Fabrikasının kurulumu için bizi tercih ettikleri için yatırımcımıza teşekkür ederiz.

TİTAN AOSB ÇATI GÜNEŞ ENERJİSİ

TİTAN AOSB ÇATI GÜNEŞ ENERJİSİ

Kabulü tamamlanıp üretime geçen tesisin, Toplam kurulu gücü 220 kWp , yılda 280.000 kWh elektrik üretmesi beklenmektedir. Buda yılda 238 adet ağacı kurtararak pozitif değer yaratacaktır. Bizleri tercih ettiği için yatırımcımız TİTAN LTD. teşekkür ederiz.

EFES CAM ÇATI GES

EFES CAM ÇATI GES

Kabulü tamamlanıp üretime geçen tesisin Toplam kurulu gücü 1024 kWp , yılda 1.300.000 kWh elektrik üretmesi beklenmektedir. Buda yılda yaklaşık 1150 adet ağacı kurtararak pozitif değer yaratacaktır. Bizleri tercih ettiği için yatırımcımız EFES CAM' a teşekkür ederiz.

GÜRÇELİK ÇATI GES

GÜRÇELİK ÇATI GES

Kabulü tamamlanıp üretime geçen tesisin Toplam kurulu gücü 416 kWp , yılda 540.000 kWh elektrik üretmesi beklenmektedir. Buda yılda yaklaşık 460 adet ağacı kurtararak pozitif değer yaratacaktır. Bizleri tercih ettiği için yatırımcımız GÜRÇELİK ENDÜSTRİYEL MUTFAK ' a teşekkür ederiz.

ÖZNUR CAM ÇATI GÜNEŞ ENERJİSİ

ÖZNUR CAM ÇATI GÜNEŞ ENERJİSİ

Kabulü tamamlanıp üretime geçen tesisin Toplam kurulu gücü 727 kWp , yılda 900.000 kWh elektrik üretmesi beklenmektedir. Buda yılda 800 adet ağacı kurtararak pozitif değer yaratacaktır. Bizleri tercih ettiği için yatırımcımız ÖZNUR CAM' a teşekkür ederiz.

ETS SOĞUTMA ÇATI GES

ETS SOĞUTMA ÇATI GES

Kabulü tamamlanıp üretime geçen tesisin, Toplam kurulu gücü 216 kWp , yılda 250.000 kWh elektrik üretmesi beklenmektedir. Buda yılda 180 adet ağacı kurtararak pozitif değer yaratacaktır. Bizleri tercih ettiği için yatırımcımız ETS MÜHENDİSLİĞE teşekkür ederiz.

BAKIN TARIM ÇATI GÜNEŞ ENERJİSİ

BAKIN TARIM ÇATI GÜNEŞ ENERJİSİ

Kabulü tamamlanıp üretime geçen tesisin Toplam kurulu gücü 220 kWp , yılda 280.000 kWh elektrik üretmesi beklenmektedir. Buda yılda 238 adet ağacı kurtararak pozitif değer yaratacaktır. Bizleri tercih ettiği için yatırımcımız Bakın Tarıma teşekkür ederiz.

COŞKUN AKARYAKIT GES

COŞKUN AKARYAKIT GES

Kabulü tamamlanıp üretime geçen tesisin, Toplam kurulu gücü 30 kWp , yılda 35.000 kWh elektrik üretmesi beklenmektedir. Buda yılda 20 adet ağacı kurtararak pozitif değer yaratacaktır. Bizleri tercih ettiği için yatırımcımız COŞKUN AKARYAKIT teşekkür ederiz.

GNS ÇATI GES

GNS ÇATI GES

Kabulü tamamlanıp üretime geçen tesisin Toplam kurulu gücü 150 kWp , yılda 190.000 kWh elektrik üretmesi beklenmektedir. Buda yılda150 adet ağacı kurtararak pozitif değer yaratacaktır. Bizleri tercih ettiği için yatırımcımız GNS HİDROLİK teşekkür ederiz.

DAMLANEM KİMYA ÇATI GES

DAMLANEM KİMYA ÇATI GES

Kabulü tamamlanıp üretime geçen tesisin Toplam kurulu gücü 80 kWp , yılda 110.000 kWh elektrik üretmesi beklenmektedir. Buda yılda 90 adet ağacı kurtararak pozitif değer yaratacaktır. Bizleri tercih ettiği için yatırımcımız DAMLANEM KİMYA' ya teşekkür ederiz.

Neden bizi seçmelisiniz?

28 Yıllık tecrübemiz ile ilk hedefimiz kaliteyi önde tutmak ve sektörün en kaliteli ürünlerini, en iyi markalarını ve en geniş renk yelpazesi ile sizelere en iyi hizmeti sunabilmektedir.

image

© Copyright 2021, All right reserved by RNE Teknoloji